18.05
2017

B2B SISUTURUNDUS

Aeg:
18. Mai 2017, Neljapäev
Koht:
Kultuurikatel
Kestvus:
10:00 - 12:00
Sihtgrupp:
Turundajale
Seminari tutvustus

Kõik teavad, et lõpptarbijale suunatud ettevõtted peavad olema sotsiaalmeedias. Mis juhtub B2B sektoris? Reklaamide koha vallutavad ehedad lood ja nende atraktiivne jutustamine. Tutvustame oma parimaid näiteid.

Sel seminaril saad vastused küsimustele:

  • Kuidas luua kaasahaaravat sisu B2B valdkonnas?​
  • Kuidas luua ja rääkida oma lugu?​
  • Kuidas saada tulemused kätte strateegisilisest sisuturundusest?

 

Esinejad

 Katri Tanni, Sisu strateeg / CEO, Differo Oy (FIN)

Katri Tannil on doktorikraad ja ta on Soome ettevõtja, kes on spetsialiseerunud sisu strateegiale ja väärtuspõhisele turundusele digitaalsetes kanalites. Tema ettevõte Differo Oy teenindab B2B ettevõtteid, aidates neil minna toodete turundamiselt üle väärtuspõhisele turundamisele ja kavandades klientide teekonda selle alusel.

 

 Asya Vlasova, Asutaja ja juhtiv partner, ITrend PR agency (RUS)

Asya Vlasoval on ekspert, kellel rohkem kui kolmteist aastat kogemust turunduse ja suhtekorralduse alal. Tema tegevusvaldkonnad on ettevõtete kommunikatsioon, ettevõttelt ettevõttele turundus, brändi arendamine, alustavate ettevõtete IT ja kõrgtehnoloogia edendamine. Ta on endine KORUS Consultingu ettevõtte kommunikatsioonijuht. Asyal on ajakirjanduslik taust, sest aastatel 2002-2007 oli ta Vene ärimeedia ettevõtte Rosbalt.ru suhtekorralduse juht. Ta veetis kaks aastat Austraalias Sydneys, et edendada iTrendi agentuuri kohalikku filiaali. Asya on IT turundajate klubi asutaja. 2017. aastal lõi ta koostöös ITMOga IT turundajate kooli. Venemaal on tema klientideks Konica Minolta, Teradata, Huawei, Microsoft, Cisco. Asya on sündinud Peterburis Venemaal. 

 

 Mari-Liis Kallismaa, tegevjuht, Stillabunt OÜ (EST)

Mari-Liis Kallismaa on ettevõtjana müügi- ja turundusvaldkonnas tegutsenud üle 10 aasta. Tänu laialdasele kokkupuutele erinevat tüüpi B2B ja ka B2C ettevõtetega, on kogemustepagasis näiteid pea igast sektorist: alustades vanametalliga ja lõpetades peene restoraniäriga. Täna aitab Mari-Liis Stillabunt OÜ alt ettevõtetel panna paika turundusstrateegiat ja -plaani ning juhib kõik õiged tegevused juhtuma, hoides fookust just sisuturundusel. 

 

Partnerid:

 

   

  

   ​

  

 

Osalemise info

Registreeri seminarile!

Ühe seminari hind on 69€ + km. 

Ühe seminaripäeva hind on 129€ + km.

Ühe seminaripäeva hind koos lõunaga restoranis KORSTEN Armastus & Hea Toit on 149€ + km.

Seminaride PASSI hind on 499€ + km.

Seminaride PASSI hind koos lõunaga restoranis KORSTEN Armastus & Hea Toit on 599€ + km.

 

Tallinn Marketing Week'i PASS (seminarid + workshopid) 649€ + km.

 

KIIRUSTA, sest kohtade arv on piiratud!

Registreeri

Pane ennast kirja seminaridele, kust saad kaasa suurepäraseid ideid, mida oma töös kohe rakendada!