17.05
2017

NEUROTURUNDUS

Aeg:
17. Mai 2017, Kolmapäev
Koht:
Kultuurikatel
Kestvus:
10:00 - 12:00
Sihtgrupp:
Turundajale

Neuroturunduse tööriistad on muutunud soodsaks ja nende kasutus üha laieneb. 2016. aastal kasutas maailmas neuroturundust 10% turundajatest, järgmise viie aasta jooksul ennustatakse selle kahekordistumist. Kõige väiksemadki ettevõtted saavad seda endale lubada, rääkimata suurematest, kelle jaoks on "must-have" oma reklaamide, piltide ja kodulehe vms testimine enne neile meediaraha panustamist. 

Sel seminaril saad vastused küsimustele:

  • mis on neuroturundus?
  • kuidas kasutatakse emotsioonide lugejat?
  • kuidas kasutada pilgulugejat? 
  • millised on viimased rahvusvahelisd edulood Baltikumis ja Eestis?

 

Esinejad

 Andrew Kislov, kaasasutaja ja tegevjuht, Brain Company (RUS) 

Andrew Kislov on Brain Company kaasasutaja ja tegevjuht, NeuroTrendi endine projektijuht ja Sberbanki asepresidendi nõustaja, majanduskõrgkooli neuromajanduse keskuse liige, neuroturundusteaduse ja ettevõtluse assotsiatsiooni ja neuropsühhomajanduse liidu liige. Peamised pädevusvaldkonnad on neuromajandus, neuroturundus, kognitiivne neuromajandus, turundusuuring, turunduskommunikatsioon ja alustavad ettevõtted.

 

 Heidi Reinson, Käitumisteaduste ekspert, Kantar Emor (EST)

Heidi Reinson on olnud  Coca-Cola ja Valio brändijuht. Aastal 2010 tegi ta erialapöörde ning läks UCL’i (University College London) kognitiivset teadust õppima. Tallinnasse naastes alustas ta Zavod BBDO reklaamiagentuuris ning hiljem juba Emoris neuroturundusuuringute tutvustamisega Eestis ja lähiriikides. Ka täna on tema siht Emoris ühendada oma kaht eriala – turundus ja käitumisteadused. Lisaks on Heidi viimased 5 õppeaastat olnud Tarbijakäitumise õppejõud SSE Riias (Stockholm School of Economics in Riga).

 

 Kaidi Reedi, Meediaagentuuri Initiative uuringujuht (EST)

Kaidi Reedil on 10-aastane kogemus tarbijakäitumise ja turundus-uuringute valdkonnas. Enne Initiative’iga liitumist töötas ta uuringueksperdina uuringufirmas Kantar Emor. Psühholoogia ja organisatsioonikäitumise õpingud ning pikaajaline uuringukogemus on viinud teda veendumusele, et inimesed ei ole üdini ratsionaalsed, mistõttu ei pruugi me traditsiooniliste uuringutega jõuda täieliku tõeni. Kaidi on alates 2012. aastast viinud Eestis läbi mitmeid käitumisteaduslikke ja neuroturundusuuringuid ning sel teemal üles astunud erinevatel üritustel. Samuti on ka olnud külalisõppejõud Estonian Business Schoolis.

 

Partnerid

 

   

  

   ​

  

 
Osalemise info

Registreeri seminarile!

Ühe seminari hind on 69€ + km. 

Ühe seminaripäeva hind on 129€ + km.

Ühe seminaripäeva hind koos lõunaga restoranis KORSTEN Armastus & Hea Toit on 149€ + km.

Seminaride PASSI hind on 499€ + km.

Seminaride PASSI hind koos lõunaga restoranis KORSTEN Armastus & Hea Toit on 599€ + km.

 

Tallinn Marketing Week'i PASS (seminarid + workshopid) 649€ + km.

 

KIIRUSTA, sest kohtade arv on piiratud!

Registreeri

Pane ennast kirja seminaridele, kust saad kaasa suurepäraseid ideid, mida oma töös kohe rakendada!