18.05
2018

Wake Up and Smell the Marketing Technology by Robin Gurney

Aeg:
18. Mai 2018, Reede
Koht:
Öpiku Konverentsikeskus
Kestvus:
13:00 - 15:00
Sihtgrupp:
Turundajale
Seminari tutvustus

Turundustehnoloogiad on siin… et jääda. Tänapäeval eksisteerib juba üle 5000 erineva lahenduse. Hinnatakse, et 70% turundajatest plaanivad turundustehnoloogiatesse aastal 2018 rohkem investeerida. Meeldib see või mitte, turundustehnoloogiad pole lihtsalt “nice-to-have” või boonuslahendused, need on esmatähtsad.

  • Me tahame kliendi teekonda sujuvamaks muuta ning pakkuda müügiosakonnale uusi kontakte (leade).
  • Me armastame kampaaniate loomisi, läbiviimisi ja ürituste korraldamist.
  • Me vihkame uute turundustehnoloogiate õppimist, haldamist ning integreerimist ja neid igavaid ülesandeid, mis viivad meid punktist A punkti B.
  • Me peame teadma kuidas kokku panna effektiivseid turunduse tarkvara lahendusi (turundustoodete ja meetodite portfelle) ning peame vältima ROT’i (Random acts of technology – suvaliste tehnoloogiate kasutamine), mis ei vii tulemuseni.
  • Me ei taha oma konkurentidest maha jääda.
  • Meil on vaja turunduse tarkvara lahenduste strateegiat!

“Turundus keskendub meeskonnatöö arendamisele ning protsesside ja organisatsiooni struktuuride ümber disanimisele, mitte ainult ühele tehnoloogiale, seeläbi kasutades ära kiirelt arenevaid turunduse tehnoloogiaid ja andmete jõudu.”  Rish Dave, CMO Dunn & Bradstreet 2018

Läbi grupitöö avastame turunduse tarkvara lahenduste strateegiaid ning arendame turunduse tarkvara lahenduste näidiseid B2C ja B2B ettevõtetele.

 

Esinejad

 

 

Robin Gurney, digiturunduse konsultant (UK) 

Robin Gurney on digiturunduse veteran, konsultant ja esineja ning ta on ka üks esimesi inimesi, kes hakkas Eestis internetiturunduse teemal koolitusi andma alates 2004 aastast. Aastal 1997 alustas ta UK's ühe UK esimese internetiturunduse agentuuriga ning müüs selle maha aastal 2002. Läbi oma jätkuva kire sisuturunduse, strateegiate ja neuromarketingu vastu on Robin mõistnud turundustehnoloogiate olulisust ning nende sümbioosi turunduse tarkvara lahenduste strateegiatega.

Hinnad:

Ühe seminari hind 69€ +km

Ühe seminaripäeva hind on 129€ + km.

Tallinn Marketing Week'i PASS 499€ + km.

 

KIIRUSTA, sest kohtade arv on piiratud!

REGISTREERI SEMINARILE

 

Partnerid:

Registreeri

Pane ennast kirja seminaridele, kust saad kaasa suurepäraseid ideid, mida oma töös kohe rakendada!